INNE JEDNOSTKI UG, KTÓRE POMOGĄ CI WE WSZECHSTRONNYM ROZWOJU, DZIĘKI KTÓREMU LEPIEJ POKIERUJESZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ:
ERASMUS – w ramach programu możesz zrealizować część studiów na zagranicznej uczelni albo odbyć praktyki w zagranicznym przedsiębiorstwie. To cenne doświadczenie i wartościowy punkt w przyszłym CV.
AIESAC – pomoże Ci m.in. rozwinąć cechy liderskie zarówno poprzez praktyczne doświadczenia przy organizacji wymian międzynarodowych studentów, jak i projekty realizowane w ramach działalności stowarzyszenia.
AEGEE – warto zapisać się do tej interdyscyplinarnej organizacji studenckiej, aby nawiązać przyjaźnie w całej Europie i poszerzyć kompetencje na licznych szkoleniach i warsztatach.
NIEZALEŻNE ZRZESZENIE STUDENTÓW – organizuje studenckie życie społeczne i kulturalne naszej uczelni na szczeblu uczelnianym i krajowym.
CENTRUM HERDERA – jeśli chcesz nie tylko nauczyć się języka niemieckiego, ale i poznać kulturę jednego z naszych sąsiadów – zachęcamy Cię do skorzystania z oferty Centrum Herdera. Uniwersytet Gdański ma podpisanych wiele umów z niemieckimi uczelniami i firmami oferującymi staże dla studentów.
INSTYTUT KONFUCJUSZA UNIWERYSTETU GDAŃSKIEGO – może myślisz o nauce języka będącego numerem jeden z biznesowej „emigracji”? Jeśli tak, skontaktuj się z Instytutem Konfucjusz UG, zacznij uczyć się języka chińskiego i poznawaj kulturę „Państwa Środka”.
CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH – w dzisiejszych czasach znajomość jednego języka obcego nie wystarcza na rynku pracy. Skontaktuj się z Centrum Języków Obcych i przekonaj się że nauka języków to prosta rzecz, a są one kluczem do sukcesu!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Andrzej Nowacki