Seminarium wydziałowe - prof. David Virieux

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. David Virieux (ICGM, ENSCM, CNRS, University Montpellier, Montpellier, France).

Temat wystąpienia:

Phosphorus derivatives in organocatalysis: A journey from P(III) to P(V)

Wykład odbędzie się w środę 6 marca 2019 r. o godz. 11.00 w sali D102. Więcej informacji o prelegencie oraz tematyce wystąpienia w załączonym pliku.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
prof. Virieux - abstrakt i CV 132.52 KB

Data publikacji: wtorek, 19. luty 2019 - 18:39; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 22. luty 2019 - 10:14; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki