Wyróżnienie dla Naukowego Koła Chemików oraz Koła Naukowego Ochrony Środowiska UG

W dniu 11 grudnia 2015 roku nastąpiło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu dla najlepszych kół naukowych i innych organizacji studenckich (5. edycja Konkursu StRuNa 2015). Wyróżnienie w konkursie otrzymały Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego oraz Koło Naukowe Ochrony Środowiska z Wydziału Chemii UG w kategorii konferencja roku, za zorganizowanie międzynarodowej konferencji pt.: "International Science Conference. Chemistry, Environmental and Nanotechnology".

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!!!

Data publikacji: poniedziałek, 14. Grudzień 2015 - 19:52; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Grudzień 2015 - 19:57; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki