Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Aleksandry Fabiańskiej

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 16 września 2014 roku (wtorek) o godz. 1215 w sali D101 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej

Mgr inż. Aleksandry Fabiańskiej

Na temat: „Zastosowanie elektrochemicznych metod zaawansowanego utleniania do usuwania wybranych polarnych zanieczyszczeń organicznych”

Promotor:

dr hab. Ewa Siedlecka, prof. nadzw. UG

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. Piotr P. Wieczorek

(Wydział Chemii Uniwersytetu Opolskiego)

Dr hab. Piotr Storoniak, prof. nadzw. UG

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Data publikacji: wtorek, 2. Wrzesień 2014 - 11:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Wrzesień 2014 - 11:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach