Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Ewy Ryłko

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 16 września 2014 roku (wtorek) o godz. 1000 w sali D101 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Ewy Ryłko

Na temat: „Badanie mobilności i biodostępności pierwiastków metalicznych w glebach”

Promotor:

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Ossowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Prof. dr hab. inż. Barbara Walna

(Stacja Ekologiczna Jeziory – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Prof. dr hab. inż. Jerzy Błażejowski

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Data publikacji: wtorek, 2. Wrzesień 2014 - 11:31; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Wrzesień 2014 - 11:38; osoba wprowadzająca: Sławomir Lach