Seminarium wydziałowe Profesora Xingfa Gao

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w I seminarium wydziałowym zaplanowanym na dzień 16.10.2024 r. (środa) o godz. 10.00-11.00 w sali D1, podczas którego wygłoszony zostanie wykład Profesora Xingfa Gao z Narodowego Centrum Nanonauki i Technologii, Chińskiej Akademii Nauk (National Center for Nanoscience and Technology, Chinese Academy of Sciences).

Tytuł wykładu: Inorganic Nanomaterials for Cellular Oxidative Stress Regulation: Mechanisms and Predictive Models.

Profesor Xingf Gao realizuje we współpracy z zespołem prof. Tomasza Puzyna projekt w ramach programu SHENG 2: „Towards the integrated molecular modelling – machine learning (MM-ML) computational method for supporting the design of brain drug delivery nanocarriers”. Profesor Xingf Gao uzyskał stopień doktora w Instytucie Fizyki Wysokich Energii, Chińskiej Akademii Nauk (Institute of High Energy Physics, Chinese Academy of Science), a jego zainteresowania badawcze obejmują modelowanie komputerowe, w szczególności wspomagane komputerowo projektowanie leków na bazie nanonośników.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: piątek, 11. Październik 2024 - 15:09; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 11. Październik 2024 - 15:10; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki