Kwietniowe pokazy w wykonaniu KNBCh

Kwiecień dla Koła Naukowego Biznesu Chemicznego był miesiącem pokazów.

04.04.2022 r. mieliśmy przyjemność gościć ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku, 14.04.2022 r. odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Uniwersyteckiego UG, natomiast 21.04.2022 r. zawitali w murach naszego Wydziału licealiści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kwidzynie. Nasze Koło zaprezentowało rozmaite doświadczenia chemiczne, które zaciekawiły, zadziwiły oraz rozbawiły naszych gości. Zawsze staramy się angażować widownie w pokazy, żeby były one jak najbardziej interesujące. Cieszymy się jak możemy przekazywać wiedzę młodszym dobrze się przy tym bawiąc. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie. Poniżej krótka fotorelacja z pokazów.

Data publikacji: poniedziałek, 9. Maj 2022 - 00:14; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Maj 2022 - 00:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki