Chemiliada 2024

Szanowni Państwo,

Jako Samorząd Studencki serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naszego Wydziału na XIII edycję Chemiliady.

Impreza rozpocznie się 16 maja 2024 r. o godzinie 12.00 na parkingu przy parkingu wydziałowym. W trakcie imprezy przewidujemy liczne konkursy m.in :

-picie piwa przez pipetę

-drużynowe przeciąganie liny

-drużynowe zawody w układaniu Jengi

-bieg Chemiliadowy

-tradycyjne wspólne odtańczenie belgijki

Na zawody należy zgłaszać się bezpośrednio do organizatorów podczas trwania imprezy

W trakcie imprezy będziecie mogli poczęstować się zimnym piwem, gorącą pizzą, pysznymi potrawami z grilla lub na deser zimnymi lodami bądź ciastem!

Ponadto zapraszamy wszystkich studentów do udziału w konkursie, którego sponsorem jest jeden z partnerów imprezy- firma Hydrolab. Do wygrania jest aparat polaroid- INSTAX!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia:

Data publikacji: poniedziałek, 13. Maj 2024 - 20:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Maj 2024 - 20:24; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki