Nagrody i wyróżnienia dla pracowników, doktorantów, studentki WCh

Podczas gali nagród z okazji 54. rocznicy powołania Uniwersytetu Gdańskiego wręczono państwowe odznaczenia, Nagrody Naukowe im. prof. Karola Taylora, Nagrody Nauczyciela Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza oraz nagrody w Konkursie Young Fahrenheit. Nagrody i wyróżnienia otrzymali również pracownicy naszego Wydziału:

prof. dr hab. Bogdan Skwarzec - Nagroda Naukowa im. prof. Karola Taylora wręczona za całokształt naukowy

dr hab. Piotr Storoniak, prof. UG - wyróżnienie w konkursie o Nagrodę im. Krzysztofa C. Mrongowiusza za rok 2023 wręczone za szczególne osiągnięcia dydaktyczne

Zasłużeni pracownicy otrzymali odznaczenia państwowe za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających  z pracy zawodowej:

Medal Złoty za Długoletnią Służbę (w kolejności alfabetycznej):

Ewa Lipska,

prof. dr hab. inż. Marek Kwiatkowski,

mgr Gabriela Nowak-Wiczk,

prof. dr hab. Tadeusz Ossowski,

prof. dr hab. Piotr Rekowski,

prof. dr hab. Krzysztof Rolka,

prof. dr hab. Bogdan Skwarzec

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę (w kolejności alfabetycznej):

mgr inż. Andrzej Bednaruk,

prof. dr hab. Tomasz Puzyn

Wręczono również Nagrody Young Fahrenheit doktorantom ze Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych:

I miejsce: mgr Vladyslav Ievtukhov (WCh),

II miejsce: mgr inż. Kamila Jarzyńska (WCh),

oraz Natalia Wyźlic jedyna studentka w gronie finalistów, która otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia oraz wywiady można znaleźć na stronie.

Data publikacji: piątek, 1. Marzec 2024 - 11:43; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 1. Marzec 2024 - 11:44; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki