Seminarium wydziałowe - dr Martyna Maszota-Zieleniak

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium wydziałowym, które odbędzie

się 6 marca 2024 r. o godz. 12.30 w Sali D102.

Dr Martyna Maszota-Zieleniak przedstawi dorobek naukowy oraz główne tezy swojego osiągnięcia naukowego pt.

„Opracowanie i zastosowanie narzędzi do badań kompleksów glikozaminoglikany – biomolekuły”

zgodnie z Uchwała Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne z dnia 19 lutego 2020 roku w sprawie wykładów związanych z dorobkiem naukowym osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego przez Radę Dyscypliny Nauki Chemiczne.

Ze szczególnie gorącą prośbą o uczestniczenie w tym seminarium zwracamy się

do członków Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne, ponieważ na jednym z kolejnych posiedzeń Rady będziemy podejmowali decyzję w sprawie przeprowadzenia postępowania habilitacyjnego.

Data publikacji: środa, 14. luty 2024 - 20:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 14. luty 2024 - 20:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki