II Gala Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej

Wśród studentów i doktorantów naszego Uniwersytetu nie brakuje osób pełnych zaangażowania oraz pasji, które oprócz studiowania poświęcają swój wolny czas rozwojowi naukowemu, czy też działalności organizacyjnej. W ostatnich dniach, tj. 17.01.2024 roku dobyła się II Gala Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej. Podczas wydarzenia wręczono Nagrody Santander Universidades dla najlepszych studentów i doktorantów oraz Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz działalność organizacyjną. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli naszego Wydziału!

Nagrody dla najlepszych studentów i doktorantów Santander Universidades otrzymali:

1. Mateusz Baluk (Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UG)

2. Agata Kowalska (Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UG)

3. Damian Makowski (Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UG)

4. Kinga Nimz (studentka Digital Chemistry)

Nagrody Rektora otrzymali studenci za działalność w roku akademickim 2022/23:

1. Damian Makowski

2. Michał Rolka

3. Dawid Strzelecki

4. Oliwia Rulka

5. Katarzyna Łakocka

6. Dawid Falkowski

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: piątek, 19. Styczeń 2024 - 14:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 19. Styczeń 2024 - 14:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki