Zaproszenie do udziału w drugiej edycji projektu "Popularyzacja nie boli"

Krajowa Reprezentacja Doktorantów i Zespół ds. Popularyzacji Nauki KRD zapraszają do udziału w drugiej edycji projektu "Popularyzacja nie boli"!

 

Popularyzacja nie boli” to projekt konkursowy, skierowany do osób, które pasjonują się nauką i chcą, aby wychodziła poza uniwersyteckie mury. To właśnie dzięki niemu studenci i doktoranci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na ścieżce popularyzatorskiej, mogą skorzystać z m.in. ze szkoleń dotyczących storytelllingu, współpracy ze środowiskiem medialnym, komunikacji naukowej oraz organizowania wydarzeń popularnonaukowych. To także szansa na cenne nagrody i kontakty z aktywnymi popularyzatorami. Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu “Społeczna Odpowiedzialność Nauki II”.

 

Kto może wziąć udział w projekcie?

Studenci i doktoranci, którzy zajmują się (lub chcą się zajmować) popularyzacją nauki.

 

Jakie są ramy czasowe projektu?

Główne działania odbywają się pomiędzy styczniem a lipcem 2024. Szczegółowy harmonogram znajduje się pod tym linkiem: https://popularyzacjanieboli.pl/harmonogram/.

 

W jaki sposób i do kiedy można się zgłosić?

Poprzez formularz rekrutacyjny do 18.02 dostępny pod linkiem: https://forms.gle/NB66icbhH7YHpkEa8

 

Regulamin konkursu oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w naszych kanałach przekazu:

- www.popularyzacjanieboli.pl

- https://www.facebook.com/popularyzacjanieboli

- https://www.instagram.com/popularyzacjanieboli/

 

Po sukcesie pierwszej edycji nie możemy się doczekać, aby powtórzyć tę niesamowitą przygodę z popularyzacją nauki! Nie przegapcie tej szansy!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 18. Styczeń 2024 - 21:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Styczeń 2024 - 21:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki