V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ChemBiŚ'2023

Z radością informujemy, że 23/24.06.2023 r. odbyła się V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ChemBiŚ'2023 na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim. Wydarzenie to okazało się niezwykłą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie chemii, biznesu i ochrony środowiska. Podczas konferencji mieliśmy przyjemność gościć niezwykle utalentowanych badaczy z różnych uczelni w Polsce tj. Gdański Uniwersytet MedycznyUniwersytet ŁódzkiUniwersytet WrocławskiUniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Prezentowane prace były nie tylko solidnie przygotowane, ale również dostarczyły cennych wniosków dla całej społeczności naukowej. Ważnym elementem ChemBiŚ'2023 była oczywiście możliwość uhonorowania osób, które wyróżniły się swoimi doskonałymi wystąpieniami i badaniami. Z przyjemnością ogłaszamy laureatów tegorocznej edycji, którzy otrzymali nagrody za swoje osiągnięcia:

Ø  Najlepszy poster w kategorii badania własne zdobyła Kinga Górska z Uniwersytetu Łódzkiego.

Ø  Wyróżnienie w kategorii badania własne  otrzymała Aleksandra Olszacka również z Uniwersytetu Łódzkiego.

Ø  Najlepszy poster w kategorii popularnonaukowy został przyznany Julii Mikurendzie z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ø  Wyróżnienie w kategorii poster popularnonaukowy przypadło Wiktorowi Czyżów z Uniwersytetu Gdańskiego.

Ø  Najlepsze wystąpienie ustne w kategorii badania własne wykonał Krzysztof Polaczek z Uniwersytetu Gdańskiego.

Ø  Wyróżnienie w kategorii badania własne otrzymała Anna Kościk z Uniwersytetu Gdańskiego.

Ø  Najlepszy komunikat w kategorii popularnonaukowy został przedstawiony przez Mikołaja Wargowskiego z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ø  Wyróżnienie w kategorii komunikat ustny, popularnonaukowy otrzymał Michał Sobieraj z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za obecność podczas tej edycji i zapraszamy na kolejne, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych! Więcej zdjęć z wydarzenia dostępne pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1DupgCgnZMKqgxGwpH3vLqu2IawMJ0mdP

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 6. Lipiec 2023 - 09:30; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Lipiec 2023 - 09:31; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki