XII spotkanie członków Rady Konsultacyjnej Wydziału Chemii UG

W dniu 23 maja 2023 roku na Wydziale Chemii UG odbyło się XII spotkanie członków Rady Konsultacyjnej, w której zasiadają przedstawiciele praktyki gospodarczej (związanej z chemią oraz ochroną środowiska) oraz instytucji administracji publicznej regionu pomorskiego. Celem spotkania była dyskusja nad działalnością Wydziału Chemii UG, wymiana spostrzeżeń i koncepcji związanych z merytorycznym programem kształcenia, omówienie propozycji zmian w celu podniesienia konkurencyjności naszych absolwentów na rynku pracy, zwiększenie integracji Wydziału z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz podejmowanie efektywnej współpracy sektora nauki i edukacji z biznesem.

XII spotkanie członków Rady Konsultacyjnej Wydziału Chemii UG

Data publikacji: czwartek, 25. Maj 2023 - 19:27; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Maj 2023 - 19:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki