Prof. Piotr Stepnowski wygłosił doroczny wykład na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

W dniu 5 kwietnia 2023 r. prof. dr hab. Piotr Stepnowski z naszego wydziału wygłosił doroczny wykład im. prof. Antoniego Basińskiego na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wykłady im. Basińskiego należą do wieloletniej tradycji toruńskiego środowiska chemików, które do jego wygłoszenia zapraszają rokrocznie uznanych, polskich naukowców. Prof. Stepnowski był prelegentem podczas XXVI edycji wydarzenia i wygłosił wykład pt. "Analiza śladowa substancji farmaceutycznych w środowisku - możliwości i wyzwania".

Data publikacji: czwartek, 6. Kwiecień 2023 - 10:34; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Kwiecień 2023 - 10:35; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki