Wydział Chemii na targach EDU Offshore Wind

W dniach 14-15.03.2023 odbyły się I Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND mające na celu zapoznanie uczniów z możliwościami rozwoju kariery zawodowej w kierunku energetyki wiatrowej. Stoisko UG było otwarte także dla przedstawicieli podmiotów sektora offshore, z którymi nasza uczelnia prowadzi już wspólne projekty, jak i z tymi, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Uniwersytetem Gdańskim. Pracownicy w składzie: dr inż. Anna Malankowska, dr inż. Paweł Mazierski, dr inż. Aleksandra Pieczyńska, doktoranci Magda Kozak, Marta Pawlak i Kacper Pobłocki z Katedry Technologii Środowiska reprezentowali Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uczelnie Fahrenheita.

Wydział Chemii na targach EDU Offshore Wind

Data publikacji: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 19:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 19:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki