I Gala Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej

Wśród studentów i doktorantów naszego Uniwersytetu nie brakuje osób pełnych zaangażowania oraz pasji, które oprócz studiowania poświęcają swój wolny czas rozwojowi naukowemu, czy też działalności organizacyjnej. W ostatnich dniach, tj. 25.01.2023 roku dobyła się I Gala Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej. Podczas wydarzenia wręczono Nagrody Santander Universidades dla najlepszych studentów i doktorantów oraz Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz działalność organizacyjną. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli naszego Wydziału!

Nagrody dla najlepszych studentów i doktorantów Santander Universidades otrzymali:

• Mateusz Baluk ( III rok III stopień w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UG)
  • Damian Makowski (II rok II stopień, Chemia)

Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe otrzymali:

• Kacper Pobłocki (II rok II stopień, Chemia)
  • Szymon Swiątek Brzeziński (II rok II stopień, Chemia)
  • Kewin Andrzejewski (III rok I stopień, Biznes Chemiczny)
  • Dominika Parasińska (II rok II stopień, Biznes Chemiczny)
  • Emilia Mykowska (II rok II stopień, Chemia)
  • Agnieszka Manikowska (II rok II stopień, Chemia)

Nagrodę Rektora za działalność organizacyjną otrzymali:

• Damian Makowski (II rok II stopień, Chemia)
  • Karolina Ławska (II rok II stopień, Chemia)

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: czwartek, 2. luty 2023 - 11:38; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 3. luty 2023 - 20:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki