Warsztaty chemiczne dla młodzieży Klubu Młode Orły ze Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego „Nasze Gniazdo”

Dnia 25 stycznia br., na Wydziale Chemii UG, w ramach popularyzacji nauki przeprowadzone zostały warsztaty chemiczne dla młodzieży Klubu Młode Orły ze Stowarzyszenia Rodzicielstwa Zastępczego „Nasze Gniazdo”. Młodzież po raz pierwszy miała możliwość poznać pracę laboratoryjną "od kuchni", a tematem warsztatów były "Tlenki, kwasy, zasady i sole".

Wcielenie się w role chemików i samodzielne przeprowadzenie eksperymentów wywołało zachwyt wśród podopiecznych Stowarzyszenia.

Warsztaty ​poprowadziła Doktorantka Szkoły Doktorskiej NŚiP mgr Karolina Wrońska.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 20:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Styczeń 2023 - 21:06; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki