Uroczystość wręczenia dyplomów

W dniu 3 grudnia 2022 roku w auli Wydziału Chemii odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów II stopnia na kierunku CHEMIA i BIZNES CHEMICZNY.

Podczas uroczystości uhonorowano laureatów nagród:

- Im. Prof. Leszka Łankiewicza za najlepszą pracę magisterską o charakterze interdyscyplinarnym:

mgr Aneta Kohnke laureat

- Za najlepszą pracę magisterską wykorzystującą metody chemii komputerowej:

mgr inż. Kamila Jarzyńska - laureat

- Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego (OG PTCh) za najlepszą pracę magisterską w zakresie chemii obronioną na Wydziale Chemii UG fundowana przez Dziekana Wydziału Chemii:

mgr Marta Kalińska  – laureat

mgr inż. Kamila Jarzyńska – wyróżnienie

- Najlepszego Absolwenta:

mgr Agata Pawłowska  – kierunek CHEMIA

mgr inż. Kamila Jarzyńska – kierunek BIZNES CHEMICZNY

- Im. Prof. Gotfryda Kupryszewskiego za wybitne osiągnięcia dla młodego pracownika Wydziału Chemii UG w zakresie badań z chemii organicznej: