Sesja Sprawozdawcza Doktorantów

W dniu 29 października 2020 r. odbyła się wspólna Sesja Sprawozdawcza Doktorantów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Doktorantów Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Organizatorem już szóstej edycji tego wydarzenia był nasz Wydział.

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego tegoroczna SSD została zorganizowana w formie zdalnej.

Wyniki swoich badań zaprezentowało ponad 50 doktorantów czwartego roku (łącznie z tzw. przedłużeniami) „w zdalnej obecności” swoich opiekunów, doktorantów młodszych lat oraz nauczycieli akademickich obu uczelni.

Wystąpienia odbywały się w 4 sekcjach tematycznych: analityka, biochemia, chemia i technologia, prowadzonych przez pracowników naukowych obu wydziałów.

Data publikacji: niedziela, 1. Listopad 2020 - 18:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 1. Listopad 2020 - 18:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki