Projekt „Science Clubs w Uniwersytecie Gdańskim - Znane i nieznane oblicza nauki”

Projekt „Science Clubs w Uniwersytecie Gdańskim  - Znane i nieznane oblicza nauki” z pozytywną rekomendacją ekspertów.

Projekt ma charakter interdyscyplinarny, dzięki łączeniu nauk eksperymentalnych ze społecznymi. Będzie realizowany przez Wydział Chemii i Wydział Ekonomiczny w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

Budżet projektu wynosi ponad 330 tys. zł.

W przygotowanie projektu zaangażowane były: dr hab. Barbara Pawłowska, prof.UG i dr Magdalena Markiewicz  z Wydziału Ekonomicznego, a także dr hab. Beata Grobelna, prof. UG z Wydziału Chemii, która jest kierownikiem całego projektu.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: piątek, 20. Marzec 2020 - 15:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 22. Kwiecień 2020 - 10:51; osoba wprowadzająca: Arkadiusz Smykowski