Wykład popularnonaukowy

W piątek, 6 marca br. rozpoczęliśmy kolejny cykl warsztatów dla uczniów szkół średnich. Wykład popularnonaukowy pt. "Zła" chemia w sporciewygłosiła dr Małgorzata Czerwicka-Pach. Przed wykładem dwie grupy uczniów z XIX LO w Gdańsku uczestniczyły w warsztatach chemicznych pt. “Reakcje chemiczne w laboratorium”. Warsztaty prowadziły mgr Marta Karman i mgr Paulina Mech. Z kolei bezpośrednio po wykładzie w laboratorium pracowały dwie grupy uczniów z Akademickiego LO Lingwista w Gdańsku. Jedna grupa realizowała temat “Reakcje chemiczne w laboratorium” a druga “Związki chromu i manganu”. Te warsztaty prowadziły mgr Małgorzata Bogunia i mgr Patrycja Parnicka.

Data publikacji: poniedziałek, 9. Marzec 2020 - 10:25; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Marzec 2020 - 10:30; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki