Nabór szkoleniowy w ramach Erasmus+

Koordynator opiekujący się umową międzyinstytucjonalną z Department of Chemistry and Biochemistry Florida Atlantic University (USA)  w ramach współpracy z krajami partnerskimi KA 107 (Erasmus +) ogłasza nabór na wyjazd Staff Mobility for Teaching (STA). W ramach wyjazdu pracownik powinien wygłosić cykl wykładów (min. 8 godzin) w języku angielskim z dziedziny mikrokalorymetrii w badaniach układów biologicznie czynnych (białek i polipeptydów). Wszystkie szczegółowe informacje oraz wzory wymaganych dokumentów w załącznikach ogłoszenia.

Data publikacji: środa, 22. Styczeń 2020 - 14:53; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 22. Styczeń 2020 - 14:53; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki