Wykład popularnonaukowy dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

W piątek, 13 grudnia br., dr Justyna Samaszko-Fiertek wygłosiła w audytorium D101 wykład popularnonaukowy dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pt. “Alergie - czy mamy się czego obawiać ?. W warsztatach chemicznych tym razem uczestniczyły aż trzy grupy uczniów ze szkół podstawowych i jedna grupa z liceum. Przed wykładem, dwie grupy uczniów (VII i VIII klasa) ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku, realizowały eksperymenty z tematu “Reakcje chemiczne w laboratorium”, a warsztaty prowadziły mgr Patrycja Parnicka i mgr Patrycja Wilczewska. Natomiast po wykładzie grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdańsku-Stogach także realizowała temat “Reakcje chemiczne w laboratorium”, a druga grupa, z XXIV LO w Gdańsku-Osowej, wykonywała eksperymenty dotyczące “Związków chromu i manganu”. Te warsztaty prowadziły mgr Paulina Mech i mgr Małgorzata Bogunia.

Data publikacji: poniedziałek, 16. Grudzień 2019 - 19:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Grudzień 2019 - 19:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki