Raport z Chemiłajek

Dnia 05. grudnia 2019 studenci z Samorządu Studentów i kół naukowych - NKCh, KNOŚ oraz KNBCh zorganizowali już drugi raz Chemiłajki. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem najmłodszych członków społeczności uniwersyteckiej i ich opiekunów. Podczas Chemiłajek odbył się pokaz chemiczny pt."W blasku świąt Bożego Narodzenia", a przez cały czas trwania eventu wszyscy mogli brać udział w warsztatach chemicznych i zrobić min. musującą kulę do kąpieli, wygrać upominki w grze Koło Fortuny, odgadnąć wszystkie zagadki w Escaperoom-ie, czy poczęstować się słodką watą cukrową.
W imieniu Organizatorów dziękujemy za wszystkim za przybycie.

Data publikacji: poniedziałek, 16. Grudzień 2019 - 13:25; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Grudzień 2019 - 13:25; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki