Wykład popularnonaukowy

W miniony piątek, 6 grudnia br., dr Rafał  Ślusarz wygłosił wykład popularnonaukowy pt. “Czy antybiotyki są dobre na wszystko?”. Przed wykładem dwie grupy uczniów z I LO w Sopocie uczestniczyły w warsztatach chemicznych. Każda grupa realizowała inny temat, a były to “Reakcje chemiczne w laboratorium” i “Związki chromu i manganu”. Warsztaty prowadziły p. Marta Szymczak i p. Sandra Skibiszewska. Z kolei po wykładzie w laboratorium pracowały dwie grupy uczniów z II LO w Starogardzie Gd. realizując eksperymenty dotyczące  “Związków chromu i manganu”. Te warsztaty prowadziły Panie Amanda Kulpa i Paulina Mech.

Data publikacji: poniedziałek, 9. Grudzień 2019 - 11:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Grudzień 2019 - 11:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki