Wykład popularnonaukowy

W piątek, 29 listopada 2019 r. odbył się kolejny wykład popularnonaukowy na naszym Wydziale. Wykład pt. “Dlaczego herbata stygnie ?” wygłosił prof. UG dr hab. Piotr Storoniak. Przed wykładem dwie grupy uczniów z IX LO w Gdańsku uczestniczyły w warsztatach chemicznych pt. “Pierwiastki chemiczne i ich reakcje”. Warsztaty prowadziły mgr Sandra Skibiszewska i mgr Marta Szymczak. Z kolei po wykładzie w laboratorium pracowały dwie grupy uczniów z V LO w Wejherowie. Jedna grupa realizowała temat “Reakcje chemiczne w laboratorium” a druga “Związki chromu i manganu”. Te warsztaty prowadziły mgr Amanda Kulpa i mgr Małgorzata Bogunia.

Data publikacji: sobota, 30. Listopad 2019 - 14:45; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: sobota, 30. Listopad 2019 - 14:45; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki