Seminarium wydziałowe - prof. Sylvie Ricard-Blum

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. Sylvie Ricard-Blum (University of Lyon, Lyon, France).

Temat wystąpienia:

Extracellular glycosaminoglycan-binding proteins: from structure to interactions

Wykład odbędzie się w środę 11 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali D102. Więcej informacji o prelegencie oraz tematyce wystąpienia w załączonych plikach.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
Abstract 558.88 KB
CV 456.09 KB

Data publikacji: piątek, 29. Listopad 2019 - 19:05; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 29. Listopad 2019 - 19:05; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki