Wykład popularnonaukowy

W miniony piątek, 22 listopada 2019 r. odbył się drugi w tym roku akademickim wykład z cyklu "Wykłady popularnonaukowe na Wydziale Chemii", który wygłosił dr Tomasz Pluciński. Wykład, ilustrowany doświadczeniami, poświęcony był Chemicznym błędom w życiu codziennym”. Przed i po wykładzie cztery grupy uczniów wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez doktorantki: mgr Sandrę Skibiszewską, mgr Martę Szymczak, mgr Amandę Kulpa i mgr Martę Karman. Uczniowie wykonywali doświadczenia chemiczne dotyczące m.in. metod otrzymywania kwasów, zasad i soli.

Data publikacji: poniedziałek, 25. Listopad 2019 - 19:14; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 25. Listopad 2019 - 19:18; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki