NKCh UG na 50. Ogólnopolskiej Szkole Chemii

W dniach 30.04-04.05 odbyła się 50. Ogólnopolska Szkoła Chemii "50 Twarzy Chemii" w Smardzewicach organizowana przez Studenckie Koło Naukowe UŁ. Konferencja jest inicjatywą Akademickiego Stowarzyszenia Studentów Chemii, które już od 25 lat zrzesza chemiczne koła naukowe z całej Polski. Celem konferencji była wymiana poglądów i wiedzy studentów z Uniwersytetów i Politechnik wielu miast. Podczas konferencji studentka naszego Wydziału, Katarzyna Chmur, została nagrodzona I miejscem za referat z badań własnych oraz wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia własne w dziedzinie chemii.

Data publikacji: wtorek, 7. Maj 2019 - 14:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Maj 2019 - 14:22; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki