Seminarium wydziałowe - dr Igor Zhukov

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi dr Igor Zhukov (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie).

Temat wystąpienia:

"Badania strukturalne ludzkiego białka prionowego PrPC oraz jego mutantów za pomocą spektroskopii NMR wysokiej zdolności rozdzielczej."

Wykład odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 12.30 w sali D3.

Więcej informacji o tematyce wystąpienia w załączonym pliku.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: środa, 20. Marzec 2019 - 22:12; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 20. Marzec 2019 - 22:12; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki