O chemii, przy kawie

Naukowe Koło Chemików serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników wydziału na kolejny wykład z cyklu "O chemii, przy kawie", podczas którego prelegentem będzie mgr Oktawian Stachurski z Katedry Chemii Organicznej, który wygłosi wykład "Synteza i badanie właściwości lipopeptydów przeciwdrobnoustrojowych". Wykład odbędzie się 6 marca o godzinie 16 w sali D1, a następnie poczęstunek w sali F101. Organizowane przez Koło comiesięczne spotkania mają na celu wymianę doświadczeń między studentami i młodymi pracownikami naszego Wydziału, ale również promują poszczególne Katedry, umożliwiając studentom zaznajomienie się z nimi i niekiedy również ułatwienie wyboru miejsca, w którym będą oni realizowali swoją pracę dyplomową.

Załącznik Rozmiar
Zaproszenie 174.39 KB

Data publikacji: poniedziałek, 4. Marzec 2019 - 20:53; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Marzec 2019 - 20:53; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki