Seminarium wydziałowe - dr Jarosław Ruczyński | Wydział Chemii

Seminarium wydziałowe - dr Jarosław Ruczyński

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Jarosława Ruczyńskiego pt. „Galanina, transportan i koniugaty peptydów penetrujących komórkę – chemiczna synteza i badania ich właściwości farmakologicznych”, który odbędzie się 6 lutego 2019 roku o godzinie 12:30 w sali D102 Wydziału Chemii.

Seminarium organizowane jest zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 6/12 z dnia 12 września 2012 r., w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG.

Wykład organizowany przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

środa, 30 stycznia 2019 roku, 9:22