Seminarium wydziałowe - dr Andrzej Nowacki

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Andrzeja Nowackiego pt. „Badania reaktywności i konformacji wybranych pochodnych cukrów z wykorzystaniem metod chemii obliczeniowej”, który odbędzie się 23 stycznia 2019 roku o godzinie 12:30 w sali D102 Wydziału Chemii.

Seminarium organizowane jest zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 6/12 z dnia 12 września 2012 r., w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG.

Wykład organizowany przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: poniedziałek, 14. Styczeń 2019 - 20:21; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Styczeń 2019 - 20:21; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki