Stypendium naukowe w ramach projektu OPUS 14 (2)

OFERTA STYPENDIALNA

Stypendium naukowe w ramach projektu OPUS 14 „Nowa klasa peptydów penetrujących jądro komórkowe. Projektowanie, synteza, mechanizm działania”

Nazwa stanowiska: student-stypendysta w ramach projektu „Nowa klasa peptydów penetrujących jądro komórkowe. Projektowanie, synteza, mechanizm działania”

Liczba stanowisk: 1

Nazwa jednostki: Katedra Chemii Biomedycznej, Wydział Chemii, Uniwersytet Gdański

Czas trwania kontraktu: 6 miesięcy

Data rozpoczęcia pracy: 01.11.2018

Kwota stypendium: 1000 PLN/miesiąc

Ubezpieczenie emerytalne i rentowe: nie obejmuje

Zadania badawcze:

1. Badania oddziaływań otrzymanych związków z DNA oraz wybranymi białkami

Oczekiwania wobec kandydatów:

1. Podjęte studia pierwszego stopnia na kierunku chemicznym lub pokrewnym

2. Doświadczenie w pracy eksperymentalnej w zakresie preparatyki organicznej

3. Zainteresowanie pracą naukową, szczególnie w problematyce badawczej projektu

4. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w ramach staży naukowych w zespołach badawczych bądź przedsiębiorstwach

5. Udokumentowany udział w konferencjach naukowych

Termin składania ofert: 24.10.2018

Dodatkowe informacje:

W wyznaczonym terminie proszę przesłać e-mailem na adres magdalena.wysocka@ug.edu.pl (do dr hab. Magdaleny Wysockiej) następujące dokumenty:

• list motywacyjny wraz z opisem zainteresowań naukowych,

• CV,

• zaświadczenie o studiowaniu

Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesłanej dokumentacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883”

oraz dodatkowo wypełnienie KLAUZULI INFORMACYJNEJ (załącznik poniżej).

Załącznik Rozmiar
KLAUZULa INFORMACYJNA 23.49 KB

Data publikacji: środa, 17. Październik 2018 - 14:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 17. Październik 2018 - 14:15; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki