Seminarium wydziałowe - prof. Brice Korkmaz

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. Brice Korkmaz (Center of Pathology of Respiratory Disease, University of Francois Rabelai Tours, France).

Temat wystąpienia:

Therapeutic targeting of cathepsin C : from pathophysiology to treatment

Wykład odbędzie się w poniedziałek 15 października 2018 o godz. 11.00 w sali D102. Więcej informacji o prelegencie oraz tematyce wystąpienia w załączonym pliku.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
Abstrakt 68.63 KB

Data publikacji: wtorek, 9. Październik 2018 - 18:49; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Październik 2018 - 18:49; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki