Seminarium wydziałowe - prof. Daniel Huster

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. Daniel Huster (Institute of Medical Physics and Biophysics, University of Leipzig).

Temat wystąpienia:

Structural Dynamics of G Protein-Coupled Receptors and Mutated Amyloid Beta Fibrils

Wykład odbędzie się we wtorek 16 października 2018 o godz. 11.15 w sali D2. Więcej informacji o prelegencie oraz tematyce wystąpienia pod adresem (poniżej) i w załączonym pliku.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
Abstrakt 116.48 KB

Data publikacji: wtorek, 9. Październik 2018 - 18:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Październik 2018 - 18:46; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki