Wykład Inauguracyjny

2 października odbędzie się uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2018/2019. Wykład inauguracyjny pt. „Chemia bionieorganiczna – wyzwania i perspektywy rozwoju” wygłosi:

Prof. dr hab. Grażyna Stochel z Uniwersytetu Jagielońskiego.

Prof. dr hab. Grażyna Stochel  - zajmuje się chemią koordynacyjną i bionieorganiczną oraz fotochemią i zaawansowanymi materiałami. Jest autorem lub współautorem ponad 200 artykułów naukowych, kilkunastu patentów a także kilku monografii i podręczników akademickich. Zatrudniona na stanowisku profesora zwyczajnego w Uniwersytecie Jagiellońskim.

• Członkostwo i funkcje z wyboru: Polska Akademia Nauk (członek korespondent), Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów,  Coimbra Chemistry Center-Advisory Board,  Komitet Chemii PAN.
  • Dziekan (2008-2016) i prodziekan (1998-2005) Wydziału  Chemii oraz członek Senatu (2002-2020) Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data publikacji: niedziela, 30. Wrzesień 2018 - 14:36; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: niedziela, 30. Wrzesień 2018 - 19:45; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki