Seminarium wydziałowe - prof. Amitava Adhikary

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. Amitava Adhikary (Department of Chemistry, Oakland University, USA).

Temat wystąpienia:

Reactions of Guanine Cation Radical in DNA-models

Wykład odbędzie się w piątek 7 września 2018 o godz. 14.15 w sali D102. Więcej informacji o prelegencie oraz tematyce wystąpienia w załączonych plikach.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
CV 50.5 KB
Abstract 44.06 KB

Data publikacji: czwartek, 30. Sierpień 2018 - 19:00; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 30. Sierpień 2018 - 19:00; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki