Seminarium wydziałowe - dr Adam Sieradzan

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Adama Sieradzana pt.

Modelowanie oddziaływań z udziałem biomolekuł na różnych poziomach rozdzielczości,

który odbędzie się 30 maja 2018 roku o godzinie 12:30 w sali D102  Wydziału Chemii.

Seminarium organizowane jest zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 6/12 z dnia 12 września 2012 r., w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG.

Wykład organizowany przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: środa, 16. Maj 2018 - 23:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 16. Maj 2018 - 23:29; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki