Stypendium naukowe dla studenta w ramach norweskiego grantu

Stypendium naukowe dla studenta w ramach norweskiego grantu

Nazwa stanowiska: student-stypendysta w ramach norweskiego grantu

Liczba stypendiów: 1

Instytucja oferująca stypendium / miejsce pracy: Katedra Chemii Analitycznej, Wydział Chemii, Uniwersytet Gdański

Data rozpoczęcia pracy: 1.05.2018

Kwota stypendium: 2000 zł/ miesiąc

Ubezpieczenie emerytalne i rentowe: nie obejmuje

Zadania badawcze:

1. Planowanie i przeprowadzanie badań elektrochemicznych i spektrofotometrycznych nad wybranymi związkami organicznymi
  2. Projektowanie, przeprowadzanie i optymalizacja procesów elektrolitycznych
  3. Sporządzanie raportów w języku angielskim

Oczekiwania wobec kandydatów:

1. Student studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych II stopnia bądź absolwent studiów chemicznych lub pokrewnych.
  2. Pożądana jest znajomość podstaw z zakresu elektrochemii, elektroniki, spektrofotometrii .
  3. Doświadczenie w pracy eksperymentalnej w laboratorium.
  4. Umiejętność obsługi aparatury: potencjostat/galwanostat, spektrofotometr oraz oprogramowań: Nova, GPES, Origin.
  5. Duże zaangażowanie, samodzielność oraz samoorganizacja.
  6. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Termin składania ofert: 30.04.2018

Dodatkowe informacje:

W wyznaczonym terminie proszę przesłać na adres tadeusz.ossowski@ug.edu.pl lub dostarczyć na adres Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63, Katedra Chemii Analitycznej, pok. B219 do prof. dr hab. inż. Tadeusza Ossowskiego następujące dokumenty:

1. CV uwzględniające ww. oczekiwania ( dotychczasowe osiągnięcia naukowe, w tym ew. publikacje, nagrody i wyróżnienia, uczestnictwo w konferencjach, itp.)

2. Potwierdzenie statusu studenta II stopnia (lub jednolitych studiów magisterskich) bądź potwierdzenie ukończenia studiów.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesłanej dokumentacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883”

Data publikacji: wtorek, 24. Kwiecień 2018 - 22:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Kwiecień 2018 - 22:16; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki