Seminarium wydziałowe - prof. Niko Hildebrandt

Serdecznie zapraszamy na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi prof. Niko Hildebrandt (NanoBioPhotonics, Institute for Integrative Biology of the Cell (I2BC), Université Paris-Saclay, Francja).

Temat wystąpienia:

Time-gated FRET biosensing: Rapid, sensitive, and multiplexed absolute quantitation of biomarkers

Wykład odbędzie się w środę 28 marca 2018 o godz. 12.30 w sali D102. Więcej informacji o prelegencie oraz tematyce wystąpienia w załączonych plikach.

Seminarium wydziałowe organizowane przez Wydział Chemii UG i Wydział Chemiczny PG w ramach porozumienia „Gdańska Chemia Akademicka”, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Załącznik Rozmiar
Abstrakt 52.97 KB
Prof. Hildebrandt 27.04 KB

Data publikacji: czwartek, 15. Marzec 2018 - 19:26; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Marzec 2018 - 19:26; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki