Trzyletnie stypendium naukowe w ramach projektu OPUS 13

OFERTA STYPENDIALNA

Trzyletnie stypendium naukowe w ramach projektu OPUS 13 „Nowe materiały półprzewodnikowe do fotokatalitycznego generowania wodoru: mechanizm formowania w obecności cieczy jonowych”

Nazwa stanowiska: doktorant-stypendysta w ramach projektu „Nowe materiały półprzewodnikowe do fotokatalitycznego generowania wodoru: mechanizm formowania w obecności cieczy jonowych”

Liczba stanowisk: 1

Nazwa jednostki: Katedra Technologii Środowiska, Wydział Chemii, Uniwersytet Gdański

Czas trwania kontraktu: 36 miesięcy

Data rozpoczęcia pracy: w momencie podpisania umowy z NCN

Kwota stypendium 1200 PLN/miesiąc

Ubezpieczenie emerytalne i rentowe: nie obejmuje

Zadania badawcze:

1. Otrzymywanie oraz charakterystyka nowych fotokatalizatorów
  2. Pomiar aktywności fotokatalitycznej w procesie generowania wodoru

Oczekiwania wobec kandydatów:

1. Ukończone studia co najmniej pierwszego stopnia na kierunku chemicznym
  2. Podjęte studia drugiego stopnia
  3. Uzyskanie wyróżniających wyników w nauce w trakcie studiów
  4. Pożądana jest znajomość podstaw z zakresu syntezy i wykorzystania nanostruktur
  5. Doświadczenie w pracy eksperymentalnej w zakresie preparatyki organicznej i nieorganicznej
  6. Zainteresowanie pracą naukową, szczególnie w problematyce badawczej projektu
  7. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Termin składania ofert: 22.12.2017

Dodatkowe informacje:

W wyznaczonym terminie proszę przesłać e-mailem na adres ewelina.grabowska@ug.edu.pl (do dr inż. Eweliny Grabowskiej) następujące dokumenty:

• list motywacyjny wraz z opisem zainteresowań naukowych,
  • CV,
  • kopię dyplomu ukończenia studiów II-go stopnia

Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesłanej dokumentacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883”

W dniu 4 stycznia 2018 roku o godz. 12:00 odbyło się spotkanie Komisji Klasyfikacyjnej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu na trzyletnie stypendium naukowe dla doktoranta w ramach grantu OPUS 13. W wyniku tajnego glosowania Komisja zdecydowała o przyznaniu stypendium Pani mgr Julii Zwarze na okres 36 miesięcy.

Data publikacji: czwartek, 7. Grudzień 2017 - 18:11; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 21. luty 2018 - 18:34; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki