Seminarium wydziałowe - dr Ayako Furuhama

Serdecznie zapraszamy na wykład, który wygłosi dr Ayako Furuhama z National Institute for Environmental Studies (Tsukuba, Japonia).

Temat wystąpienia:

Development of chronic aquatic toxicity models based on the quantitative structure–activity–activity relationship (QSAAR) framework

Wykład odbędzie się w środę 6 grudnia 2017 o godz. 10.15 w sali C309 Wydziału Chemii UG.

Wykład organizowany przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: poniedziałek, 4. Grudzień 2017 - 18:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Grudzień 2017 - 18:01; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki