Seminarium wydziałowe - dr inż. Anna Białk-Bielińska

Zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 6/12 z dnia 12 września 2012 r., w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG, serdecznie zapraszamy na wykład dr inż. Anny Białk-Bielińskiej pt. „Opracowanie i zastosowanie nowych narzędzi analitycznych w ocenie narażenia, mobilności, trwałości i ekotoksyczności wybranych leków w środowisku”

Wykład odbędzie się 6 grudnia 2017 roku o godzinie 12:15 w sali D102  Wydziału Chemii.

Wykład organizowany przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: poniedziałek, 20. Listopad 2017 - 18:24; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Listopad 2017 - 14:09; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki