CHEMIWEEN

CHEMIWEEN po raz drugi organizowany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. WIĘCEJ OGNIA, WIĘCEJ STRACHU, WIĘCEJ ATRAKCJI, WIĘCEJ KONKURSÓW. Zapraszamy studentów oraz pracowników Wydziału Chemii, Biologii oraz Biotechnologii do odkrycia mrocznej chemii. Pokazy chemiczne, konkurs na najmroczniejsze przebranie oraz wiele innych. Odkryjcie kto stoi za morderstwami, wydostańcie się z mrocznego escape room’u. Wiele stanowisk z ciekawymi wyzwaniami. Do zobaczenia 30.10.2017 r. o godz. 17:00!! W tym roku wspierają nas Koło Naukowe Ochrony Środowiska UG, Naukowe Koło Biznesu Chemicznego UG oraz Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii UG.

Data publikacji: wtorek, 24. Październik 2017 - 19:49; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Październik 2017 - 20:48; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki