Akcja przednaborowa Radia MORS

Studencie! Zastanawiasz się czy dołączyć do Radia MORS Uniwersytetu Gdańskiego? Nie wahaj się! Rusza akcja naborowa. Zapraszamy na przesłuchania między 16 a 20 października po wcześniejszym umówieniu pod adresem: mors@ug.edu.pl. A jeżeli chcesz jeszcze przed przesłuchaniami porozmawiać z członkami naszej redakcji, szukaj nas na swoim wydziale 12 października. Odpowiemy na pytania, zachęcimy do przyjścia, opowiemy o procesie rekrutacji, przybliżymy temat przesłuchań do redakcji. Do zobaczenia na wydziale i do usłyszenia na antenie Radia MORS!

Data publikacji: sobota, 7. Październik 2017 - 11:11; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: sobota, 7. Październik 2017 - 11:56; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki