Roczne stypendium naukowe dla doktoranta w ramach grantu realizowanego w konkursie OPUS 8 (otrzymywanie nanostruktur typu TiO2/MxOy)

OFERTA STYPENDIALNA

Nazwa stanowiska: doktorant-stypendysta w ramach projektu „Przestrzennie zorientowane nanostruktury typu TiO2/MxOy otrzymywane metodą elektrochemiczną”

Liczba stypendiów: 1

Instytucja oferująca stypendium / miejsce pracy: Katedra Technologii  Środowiska, Wydział Chemii, Uniwersytet Gdański

Czas trwania kontraktu: 12 miesięcy)

Data rozpoczęcia pracy: 1.10.2017

Kwota stypendium: 900 zł/miesiąc

Ubezpieczenie emerytalne i rentowe: nie obejmuje

Zadania badawcze: Stypendysta będzie zajmował się preparatyką oraz charakterystyką nanorurek typu TiO2/MxOy w ramach w projektu " Przestrzennie zorientowane nanostruktury typu TiO2/MxOy otrzymywane metoda elektrochemiczną ".

Oczekiwania wobec kandydatów:

1. Ukończone studia magisterskie na kierunku chemicznym; biochemicznym

2. Podjęte studia doktoranckie;

3. Uzyskane osiągnięcia naukowo-badawcze (publikacje) lub inna udokumentowana forma aktywności badawczej, najlepiej potwierdzająca zgodność dotychczasowych zainteresowań z zadaniami projektu;

4. Pożądana jest znajomość podstaw z zakresu syntezy i wykorzystania nanostruktur;

5. Doświadczenie w pracy eksperymentalnej w zakresie preparatyki organicznej i nieorganicznej

6. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Termin składania ofert: 15.10.2017

Dodatkowe informacje:

W wyznaczonym terminie proszę przesłać e-mailem na adres adriana.zaleska@ug.edu.pl (do prof. Adriany Zaleskiej-Medynskiej) następujące dokumenty:

·          list motywacyjny wraz z opisem zainteresowań naukowych,

·          CV,

·          lista dotychczasowego dorobku naukowego (współautorstwo w artykułach naukowych, udział w szkołach i konferencjach oraz odbyte praktyki i staże naukowe).

·          kopię dyplomu/zaświadczenie ukończenia studiów II-go stopnia.

Wybrane osoby zostaną indywidualnie zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Zasady konkursu określa Uchwała nr 50/2013 z dnia 03.06.2013 Rady Narodowego Centrum Nauki:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w przesłanej dokumentacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883”

Data publikacji: wtorek, 29. Sierpień 2017 - 19:36; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: środa, 20. Wrzesień 2017 - 14:59; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki