Seminarium wydziałowe - dr inż. Mirosław Maziejuk

Zgodnie z Uchwałą Rady Wydziału Chemii nr 6/12 z dnia 12 września 2012 r., w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG, serdecznie zapraszamy na wykład dra inż. Mirosława Maziejuka z Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii w Warszawie.

Wykład odbędzie się w dniu 30 listopada (środa) 2016 roku o godzinie 12:30 w sali D102, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63.

Temat wystąpienia:

Badania nad procesami identyfikacji substancji chemicznych za pomocą różnicowej spektrometrii ruchliwości jonów oraz zastosowanie spektrometrii ruchliwości jonów do wykrywania skażeń chemicznych

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Data publikacji: piątek, 18. Listopad 2016 - 12:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: piątek, 18. Listopad 2016 - 12:28; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki