Naukowcy pomagają!

W dniach 30.11 - 7.12. 2016 na Wydziale Chemii, Biologii oraz Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG-GUMed zostanie przeprowadzona charytatywna zbiórka na rzecz Domu Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku oraz Schroniska dla zwierząt "Promyk" w Gdańsku.
Na poszczególnych wydziałach do oznaczonych pojemników zbieramy:

Dla Domu Dziecka:

- Słodycze

- środki higieniczne, takie jak:

• pampersy nr 3, 4, 5 i 6,
    • pampersy wodne,
    • pieluchy tetrowe,
    • balsamy dla dzieci,
    • szampony dla dzieci,
    • płyny do kąpieli,
    • chusteczki nawilżane,
    • krem pielęgnacyjny dla dzieci,

Dla Schroniska dla zwierząt:

- koce, stare ręczniki bawełniane, niepotrzebne powłoczki na pościel, czy wreszcie zużyte, ale czyste dywany, oraz wykładziny, z których są robione klapki osłaniające wejścia do bud.

- smycze i obroże w różnych rozmiarach (mogą być również używane).

- dary żywnościowe. Szczególnie potrzebnymi rodzajami karmy są: Hepatic, Renal, Hipoalergic, Sensivity Control ,oraz dobra jakościowo karma dla szczeniąt i kociąt.

Akcję przeprowadzają: Wydziałowe Rady Doktorantów Wydziału Biologii, Chemii i Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG-GUMed oraz Koło Naukowe Ochrony Środowiska Wydziału Chemii UG.

Zachęcamy Wszystkich do przyłączenia się do naszej Akcji!

Data publikacji: poniedziałek, 14. Listopad 2016 - 15:47; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Listopad 2016 - 15:51; osoba wprowadzająca: Andrzej Nowacki